Instagram sync (1.1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
