Instagram sync (1.1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Authored on
it: Creato il

en: Caption
it: Didascalia

en: Changed
it: Modificato
