Instagram sync (1.1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive

en: No image
nn: Ingen bilder
