Instagram sync (1.1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Caption
ps: نوم
