Instagram sync (1.1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Authored on
sq: Krijuar më
