Instagram sync (1.1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
