Instagram sync (1.1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
