Instagram sync (1.1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Caption
et: Pealkiri

en: Changed
et: Muudetud
