Instagram sync (1.1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
