Instagram sync (1.1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Caption
ca: Subtítol

en: Changed
ca: Canviat

en: Permalink
ca: Enllaç permanent
