Instagram sync (1.1.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Refresh settings
de: Einstellungen aktualisieren

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Caption
de: Beschriftung

en: Changed
de: Geändert

en: No image
de: Kein Bild

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Image Preview
de: Bildvorschau

en: The type of the entity.
de: Der Typ der Entität

en: Access Token
de: Zugriffs-Token
