Instagram sync (1.1.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Refresh settings
hu: Beállítások frissítése

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Changed
hu: Módosítva

en: No image
hu: Nincs kép
