Instagram sync (1.1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
