Instagram sync (1.1.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Permalink
oc: Ligam permanent
