Instagram sync (1.1.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Caption
pl: Podpis

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Permalink
pl: Adres

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazka
