Instagram sync (1.1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
