Instagram sync (1.1.5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Authored on
ast: Autoría en
