Instagram sync (1.1.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Authored on
bs: Napisano
