Instagram sync (1.1.5) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Authored on
gl: Creado en

en: Caption
gl: Lenda

en: Changed
gl: Cambiado

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: No image
gl: Ningunha imaxe
