Instagram sync (1.1.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
