Instagram sync (1.1.6) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག
