Instagram sync (1.1.6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Caption
tr: Başlık

en: Changed
tr: Değişti

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı
