Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Host
th: โฮสต์

en: Port
th: พอร์ต

en: Key
th: คีย์
