Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Path
ar: المسار

en: Host
ar: المستضيف

en: Port
ar: منفذ

en: Key
ar: المفتاح
