Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Path
ca: Camí

en: Host
ca: Servidor

en: Key
ca: Clau
