Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Port
eu: Ataka

en: Key
eu: Giltza
