Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Path
he: מיקום

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: Key
he: מפתח
