Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Path
ja: パス

en: Host
ja: ホスト

en: Port
ja: ポート

en: Key
ja: キー
