Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Path
kk: Жол

en: Host
kk: Хост
