Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Path
lt: Kelias

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Šliuzas

en: Key
lt: Raktas
