Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Path
sv: Sökväg

en: Host
sv: Värd

en: Key
sv: Nyckel

en: Secret
sv: Hemlighet
