Instant Solr Index (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Path
uk: Шлях

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Key
uk: Ключ

en: Name:
uk: Назва:

en: HOME
uk: Домашній

en: Secret
uk: Таємний
