Instapage (3.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page
ar: الصفحة

en: Add new page
ar: أضف صفحة جديدة

en: Web services
ar: خدمات الويب
