Instapage (3.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page
ast: Páxina
