Instapage (3.0.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Page
bs: Strana
