Instapage (3.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Page
fa: صفحه

en: Add new page
fa: افزودن صفحه جدید

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
