Instapage (3.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Add page
fi: Lisää sivu

en: Page
fi: Sivu

en: Add new page
fi: Lisää uusi sivu

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
