Instapage (3.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Path
ka: გზა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page
ka: გვერდი

en: Add new page
ka: ახალი გვერდის დამატება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
