Instapage (3.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Email
mr: ईमेल

en: Page
mr: पान
