Instapage (3.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Page
nn: Nettside

en: Web services
nn: Nettjenester
