Instapage (3.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Path
ps: يونلور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه
