Instapage (3.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Add new page
ca: Afegeix una nova pàgina

en: Web services
ca: Serveis web
