Instapage (3.0.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Email
fr: Courriel

en: Add page
fr: Ajouter une page

en: Edit page
fr: Modifier la page

en: Add new page
fr: Ajouter une nouvelle page

en: Delete page
fr: Supprimer la page

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: Web services
fr: Services Web

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur
