Instapage (3.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Web services
gl: Servizos web
