Instapage (3.0.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Email
he: דוא"ל

en: Page
he: דף

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Delete page
he: מחק דף

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
