Instapage (3.0.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Email
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Web services
hr: Mrežni servisi
