Instapage (3.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Page
id: Halaman

en: Add new page
id: Tambah laman baru

en: Web services
id: Layanan web
