Instapage (3.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە
