Instapage (3.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Email
lt: El. paštas

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Add new page
lt: Pridėti puslapį

en: Web services
lt: Web paslaugos
