Instapage (3.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page
oc: Pagina

en: Web services
oc: Servicis Web
